Osoby dla których Klub istnieje. Osoby, bez których Klub istnieć nie może. Esencja i trzon Szybkiego Szpila. Nasi ludzie.

 

 AKTUALNA LISTA KLUBOWICZÓW:

1. Marek ,,Solo” Kiełbasa (WFB,WM&H,WARZONE) - koordynator WFB

2. Dominik ,,Domin” Łach (WFB) - koordynator MALIFAUX
3. Bartłomiej ,,Eltharion” Dudek (WFB,HOBBIT,GoT)
4. Darek ,,Darek M.” Mastrowski (WFB)
5. Robert ,,Bercik” Martyniuk (WFB)
6. Karol ,,Pixel” Pastuszka (WFB)
7. Marcin ,,Krzemi” Krzemień (WFB)
8. Robert,, Heretic” Brzezina (INFINITY) 
9. Aleksander Preiss (GoT, Battlefleet Gothic) - koordynator GoT
10. Paweł ,, Pavcio" Cwalina ( MALIFAUX)
11. Tytus ,, Loki" Rduch (MTG)
12. Krzysztof ,,Haggis” Kokkot (WFB)
13. Jakub ,,Jankiel" Jankowski (GoT)
14. Kamil ,,Lothar” Sajnóg (WFB,INFINITY)
15. Witold ,,Qfell” Michalski (INFINITY,WM&H,X-WING)
16. Łukasz ,,Dziadek" Dziadek (INFINITY,WM&H,X-WING)
17. Wojciech ,,Kat” Cenkar (WM&H) - koordynator WM&H
18. Rafał ,,Potemp” Potępa (HOBBIT) - koordynator HOBBIT-a
19. Przemysław ,,Czarny” Pośpiech (WM&H)
20. Joanna ,,Asica” Pośpiech ( WM&H)
21. Piotr ,,Veetek” Witkowicki (PODBÓJ) – koordynator PODBOJU
22.  Kamil ,,Gwiazdek" Gwiazda (MTG)
23. Artur ,,Chomik" Rietz (WM&H)
24. Sebastian ,Dexiu” Nowak (WH40K,WM&H) - koordynator WH40K
25. Filip ,,Zeppelin” Sklorz (WFB,INFINITY)
26. Konrad ,,Freki” Kiełbasiński (RPG,WM&H)
27. Marcin ,,Mart” Kosak (WM&H,INFINITY)
28. Piotr ,,Layla” Marczykiewicz (INFINITY) - koordynator INFINITY
29. Tomasz ,,Godfryd” Rochatka (HOBBIT) - koordynator HOBBIT'a
30. Tomasz ,,Kulrog" Frankowski (MTG,INFINITY,X-WING)
31. Bartosz ,,Batu" Prajsnar (HOBBIT)
32. Łukasz ,,Paulinka17” Mrowicki (WFB)
33. Dominik ,,Narrator" Macura (INFINITY) - koordynator INFINITY
34. Adam ,,Skowrox" Skowron (WFB)
35. Łukasz ,,VooDooTech” Kasiarz (INFINITY)
36.Mateusz ,, Rasti” Jaworski (WM&H)
37.Mateusz ,,Lego" Łukaszek( MTG) - koordynator MTG
38. Maciej ,, Coach" Prussak( MTG) - koordynator MTG
39. Marcin ,,Obi" Chałubiec (INFINITY,X-WING)
40. Leszek ,,XL's" Zieliński (RPG,INFINITY) - koordynator GIER RPG
41. Łukasz,, Captain Kocoń" Kocoń (WFB)
42. Mikołaj ,,Gotrri" Szczotka (X-WING) - koordynator X-WING
43. Piotr ,,Rudy" Rudy (X_WING,GoT) 
44. Marcin ,,Marat" Kustra (MALIFAUX,PODBÓJ) - koordynator MALIFAUX
45. Leszek ,, Sokles" Sokołowski (Got, WARZONE,MTG) 
46. Marek ,,Rymar" Rymarowicz (WFB)
47. Adam ,,Eddy" Stokłosa (INFINITY)
48. Piotr ,,Świetlik" Świetlicki (X-WING) - koordynator X-WING
49. Michał,,Mechomikus" Cieślik (WH40K)
50. Łukasz ,,Nogul" Noga (WFB)
51. Adam ,,Quidamcorvus" Stefańczyk (WARHEIM) - koordynator WARHEIM
52. Paweł ,,Zawisza Czarny" Popyło (Warheim,WFB)
53. Marcin ,, Młody Kocoń" Kocoń (WFB)
54. Mateusz ,,Bahior" Jaworski (WARHEIM,RPG) –koordynator HEARTHSTONE
55. Marek Sobieski (MTG,WH40K,INFINITY,NETRUNNER)
56. Natan Kostrzewski (WH40K)
57. Jakub ,,Hałwa" Hołubowski ( INFINITY)
58. Szymon ,,Ślepy" Kacorzyk ( WARZONE,GoT)
59. Michał ,, Maszyna" Jędrzejek (GoT)
60. Szymon,, Blady" Adamus (Warzone,GoT)
61. Adrian ,,# Haszarin” Dominik (WH40K)
62. Jakub ,,Złodupiec" Kołodziej (MTG)
63. Jerzy ,,Gekon" Stangret (aGoT)
64. Robert ,,Serek" Senczek (aGoT)
65. Krystian ,,Szczery do bólu" Organek ( WARHEIM)
66. Michał ,,Boczek" Senczek (WARZONE. GoT)
67. Michał ,, Słowian" Krzystoń (INFINITY,WFB,X-WING)
68. Kamil ,,Iker" Kępski ( INFINITY)
69. Przemysław ,,Wind Sower" Karoń (WFB)
70. Tomasz ,,Kamtosz" Kaim (MALIFAUX)
71. Iga Długokęcka (PLANSZÓWKI)
72. Jakub ,, Zgłębiczart" Wikłacz (X-WING)
73. Damian ,, Dicharn” Popiołek (WM&H)
74. Mateusz ,, Midian” Kulba ( PODBÓJ)
75. Michał ,,Fluffy” Węgrzyński (WFB, WM&H)
76. Adam ,,Qc” Kuc (WFB,WH40K)
77. Sylwester ,,Morte” Cichoń (RPG,WM&H)
78. Sergiusz ,,Sergio” Skorek (WFB)
79. Mateusz ,,Pjerunek” Gmyrek (WFB,WH40K)
80. Marcin ,,Król Goblinów” Salamon (WFB)
81. Adrian ,,Homer" Fila (WH40K, WM&H)
82. Michał ,,Valamar” Szafarski (WH40K)
83. Wojciech ,,Zorg” Kinasz (X-WING, WARHEIM)
84. Maciej ,,Yetti” Soczówka (PODBÓJ)
85. Konrad ,,Jezuz” Golec (GoT) 
86. Piotr ,,Szafa” Szafarczyk (WH40K)
87. Piotr ,, Rolnik” Rolnik (WH40K)                                                                                                                                                    

88. Bartosz ,,Masło" Łaski (INFINITY,X-WING)

89. Paweł ,,Findar" Kozdra (MALIFAUX,WARHEIM)

90. Arkadiusz ,,Parówczak" Marszałek (WH40K)

91.  Przemysław ,,Bergus" Poppe(RPG,WM&H)

92. Maria ,,Maja" Włodarz (PLANSZÓWKI)

93. Radosław ,,Lumiś" Tendera (RPG)

94. Marcin ,,Guardian" Opałka (WH40K,WARZONE)

95. Łukasz ,,Quas" Gładysz (aGoT)

96. Patryk ,,Papryk" Kulpok (VETO)

97. Jan ,,Jasko" Prussak (WARZONE)

98. Paweł ,,Paweł" Kasprzyk (X-WING)

99. Piotr ,,Kiciak" Kot (WARZONE)

100. Adam ,,Adamelo" Sobieski (X-WING)

101. Paweł ,,Gilotyna" Wasiewicz (MTG,INFINITY)

102. Piotr ,,Viper" Szołtysek (MTG)

103. Wiktor ,,Knąbrny" Chwastek (WARHEIM)

104. Krzysztof ,,BigBen" Pyka (VETO)

105. Kacper ,,Vincentdaii" Kozak (MTG)

106. Dariusz ,, Darth Daro" Zieliński (WARZONE,VETO)

107. Wojciech ,,Varred" Wójcik (INFIITY, GUILD BALL)

108. Witold ,,Wicio" Krafczyk (VETO, OiM) - koordynator OiM

109. Barłomiej ,,Bartomeusz" Sączek (VETO,OiM) - koordynator OiM

110. Juraj ,,Skully" Polovic (MTG)

111. Tomasz ,,Miszta" Miszta (X-WING,VETO,WFB)

112. Aleksander ,,Tuktuk" Tukaj (MALIFAUX)

113. Mateusz ,,Xard" Pozimski (VETO,INFINITY)

114. Maciej ,,Nazroth" Kulesza (INFINITY) - Koordynator Infinity

115. Sebastian ,,Bober" Daszkiewicz (WFB,MTG)

116. Kami ,,Cinek" Ceran (X-WING)

117. Anna ,,Mika" Mika (SWD)

118. Łukasz ,,Bolgus" Ronkiewicz (X-WING)

119. Marek ,,Marek_W" Widera (WFB)

120. Adrian ,,Siwy" Siwy (X-WING)

121. Adam ,,MayitBe" Uhl (X-WING,AOS) - Koordynator AOS

122. Maciej ,,Mike" Rutkowski (HOBBIT)

123. Bartosz ,,IRON" Bartkowiak (MTG)

124. Michał ,,MiSiO" Ciemniewski (WARZONE,KOW) - Koordynator KoW

125. Rafał ,,Sandman" Balawajder (ARMADA,MTG)

126. Łukasz ,,Kruchy" Kruszyński (X-WING)

127. Piotr ,,Nomad" Szmidt (X-WING)

128. Przemysław ,,Dodo" Rymer (WM&H)

129. Mateusz ,,Pchełek" Grela (X-WING)

130. Tomasz ,,Ibram" Wrona (INFINITY,WARZONE)