Osoby dla których Klub istnieje. Osoby, bez których Klub istnieć nie może. Esencja i trzon Szybkiego Szpila. Nasi ludzie.

 

 AKTUALNA LISTA KLUBOWICZÓW:

Aktualna lista członków Klubu Gier Wszelakich Szybki Szpil

 

  1. Marek ,,Solo” Kiełbasa (WFB ,VETO) - koordynator WFB
    2. Dominik ,,Domin” Łach (MALIFAUX) - koordynator MALIFAUX
    3. Bartłomiej ,,Eltharion” Dudek (WFB,HOBBIT,GoT)
    4. Darek ,,Darek M.” Mastrowski (WFB)
    5. Robert ,,Bercik” Martyniuk (WFB)
    6. Karol ,,Pixel” Pastuszka (WFB)
    7. Michał ,,Lisek” Lisowski (AOS)
    8. Robert,, Heretic” Brzezina (X-WING) 
    9. Aleksander Preiss (GoT) - koordynator GoT
    10. Paweł ,, Pavcio" Cwalina (MALIFAUX)
    11. Tytus ,, Loki" Rduch (MTG)
    12. Krzysztof ,,Haggis” Kokkot (WFB, X-WING)
    13. Jakub ,,Jankiel" Jankowski (GoT)
    14. Dariusz ,,Jatagan” Janeczko (OIM)
    15. Witold ,,Qfell” Michalski (MALIFAUX,INFINITY)
    16. Łukasz ,,Dziadek" Dziadek (WM&H,MALIFAUX,INFINITY)
    17. Wojciech ,,Kat” Cenkar (WM&H,MALIFAUX)
    18. Rafał ,,Potemp” Potępa (HOBBIT) - koordynator HOBBIT-a
    19. Przemysław ,,Czarny” Pośpiech (WM&H) - koordynator WM&H
    20. Przemysław ,,Pyrtles” Wolski (AOS)
    21. Piotr ,,Veetek” Witkowicki (PODBÓJ) – koordynator L5K
    22. Paweł ,,Kosmak” Kosmala (HOBBIT)
    23. Artur ,,Chomik" Rietz (WM&H,WFB) - koordynator WM&H
    24. Tomasz ,,Kamtosz” Kaim (MALIFAUX)
    25. Filip ,,Zeppelin” Sklorz (WFB)
    26. Konrad ,,Freki” Kiełbasiński (RPG,WM&H)
    27. Marcin ,,Mart” Kosak (WM&H)
    28. Przemysław ,,Dodo" Rymer (WM&H)
    29. Tomasz ,,Godfryd” Rochatka (HOBBIT) - koordynator HOBBIT'a
    30. Tomasz ,,Kulrog" Frankowski (MTG,INFINITY,X-WING)
    31. Tomasz ,,Alaund” Strzeżyk (AOS)
    32. Łukasz ,,Paulinka17” Mrowicki (WFB)
    33. Dominik ,,Narrator" Macura (INFINITY) - koordynator INFINITY
    34. Tomasz ,,Ibram” Wrona (INFINITY,WARZONE)
    35. Sebastian ,,Skościański” Kościański (OiM)
    36. Karol ,,Karolek” Stempień (HOBBIT)
    37.Mateusz ,,Lego" Łukaszek( MTG) - koordynator MTG
    38. Maciej ,,Coach" Prussak( MTG) - koordynator MTG
    39. Marcin ,,Obi" Chałubiec (WM&H,INFINITY,X-WING)
    40. Leszek ,,XL's" Zieliński (RPG,WARZONE,VETO)
    41. Mateusz ,,Pchełek" Grela (X-WING)
    42. Piotr ,,Nomad" Szmidt (X-WING)
    43. Przemysław ,,Przemosan” Czyrwik (WARZONE, WH40K)
    44. Paweł ,,Feanorek” Mach (AoS, WH40K)
    45. Leszek ,, Sokles" Sokołowski (Got) 
    46. Marek ,,Rymar" Rymarowicz (WFB)
    47. Adam ,,Adam” Stokłosa (MALIFAUX,INFINITY)
    48. Piotr ,,Świetlik" Świetlicki (X-WING,ARMADA) - koordynator X-WING
    49. Michał ,,Mechomikus" Cieślik (WH40K) – koordynator WH40K
    50. Łukasz ,,Nogul" Noga (WFB,X-WING)
    51. Adam ,,Quidamcorvus" Stefańczyk (WARHEIM) - koordynator WARHEIM
    52. Paweł ,, Zawisza Czarny" Popyło (WARHEIM,WFB)
    53. Łukasz ,,Kruchy" Kruszyński (X-WING)
    54. Mateusz ,,Bahior" Jaworski (WARHEIM,RPG)
    55. Marek Sobieski (MTG,WH40K,INFINITY,NETRUNNER)
    56. Łukasz ,,Captain Kocoń” Kocoń (WFB,AOS)
    57. Jakub ,,Hałwa" Hołubowski ( INFINITY,WM&H)
    58. Szymon ,,Ślepy" Kacorzyk ( WARZONE)
    59. Rafał ,,Sandman" Balawajder (ARMADA,MTG)
    60. Szymon,, Blady" Adamus (WARZONE,)
    61. Adrian ,,# Haszarin” Dominik (WH40K)
    62. Jakub ,,Złodupiec" Kołodziej (MTG)
    63. Michał ,,MiSiO" Ciemniewski (WARZONE, KoW) - Koordynator KoW
    64. Bartosz ,,IRON" Bartkowiak (MTG)
    65. Wiktor ,,Leniwiec Polarny” Prajs (SWD)
    66. Michał ,,Boczek" Senczek (WARZONE, GoT)
    67. Michał ,, Słowian" Krzystoń (INFINITY,WFB,X-WING)
    68. Kamil ,,Iker" Kępski (INFINITY)
    69. Przemysław ,,Wind Sower" Karoń (WFB)
    70. Maciej ,,Mike" Rutkowski (HOBBIT) – koordynator HOBBIT'a
    71. Iga Długokęcka (PLANSZÓWKI)
    72. Jakub ,, Zgłębiczart" Wikłacz (X-WING)
    73.Damian ,, Dicharn” Popiołek (WM&H)
    74. Mateusz ,, Midian” Kulba ( PODBÓJ,MALIFAUX)
    75. Michał ,,Fluffy” Węgrzyński (WFB, WM&H)
    76. Adam ,,Qc” Kuc (WFB,WH40K,WM&H)
    77. Sylwester ,,Morte” Cichoń (RPG,WM&H) – koordynator RPG
    78. Arkadiusz ,,Iluvatar” Gać (SWD, WH40K)
    79. Mateusz ,,Pjerunek” Gmyrek (WFB,WH40K,WM&H)
    80. Tomasz ,,Grimmy” Niedziela (INFINITY, MTG)
    81. Dawid ,,Banan” Gdula (X-WING)
    82. Michał ,,Valamar” Szafarski (WH40K)
    83. Mateusz ,,Klusek” Klusek (MTG)
    84. Maciej ,,Yetti” Soczówka (PODBÓJ,WM&H)
    85. Konrad ,,Jezuz” Golec (GoT)
    86. Piotr ,,Szafa” Szafarczyk (WH40K) – koordynator WH40K
    87. Piotr ,, Rolnik” Rolnik (WH40K)
  2. Paweł ,,Findar" Kozdra (MALIFAUX,WARHEIM)
  3. Marcin ,,Młody Kocoń” Kocoń (AOS,WFB)
  4. Arkadiusz ,,Parówczak" Marszałek (WH40K)
  5. Przemysław ,,Bergus" Poppe (RPG,WM&H)
  6. Maria ,,Marysia" Włodarz (PLANSZÓWKI)
  7. Bartosz ,,Alister” Świtalski (WH40K,AOS)
  8. Marcin ,,Guardian" Opałka (WH40K,WARZONE)
  9. Łukasz ,,Quas" Gładysz (aGoT)
  10. Patryk ,,Papryk" Kulpok (VETO,RPG,WARHEIM)
  11. Jan ,,Jaśko" Prussak (WARZONE)
  12. Paweł ,,Paweł" Kasprzyk (X-WING)
  13. Piotr ,,Kiciak" Kot (WARZONE)
  14. Adam, ,,Adamelo" Sobieski (X-WING)
  15. Paweł ,,Gilotyna" Wasiewicz (MTG,INFINITY)
  16. Piotr ,,Viper" Szołtysek (MTG)
  17. Wiktor ,,Knąbrny" Chwastek (WARHEIM)
  18. Maciej ,, Seryjniak”Bożek (L5K, WFB)
  19. Kacper ,,Vincentdaii" Kozak (MTG)
  20. Maciej ,,Siwy” Siwek (MTG, WARHEIM,WFB)
  21. Kamil ,,Kermit” Niecikowski (X-WING, MAILFAUX)
  22. Witold ,,Wicio" Krafczyk (VETO, OiM) - koordynator OiM
  23. Bartłomiej ,,Bartomeusz" Sączek (VETO, OiM) - koordynator OiM
  24. Juraj ,,Skully" Polovic (MTG)
  25. Tomasz ,,Miszta" Miszta (X-WING,VETO,WFB)
  26. Aleksander ,,Tuktuk" Tukaj (Malifaux)
  27. Mateusz ,,Xard" Pozimski (VETO,INFINITY)
  28. Maciej ,,Nazroth" Kulesza (INFINITY) - Koordynator INFINITY
  29. Sebastian ,,Bober" Daszkiewicz (MTG,WFB)
  30. Kamil ,,Cinek" Ceran (X-WING)
  31. Beniamin ,,Ben” Stawarski (MTG, WFB, AOS)
  32. Łukasz ,,Bolgus" Ronkiewicz (X-WING)
  33. Marek ,,Marek_W" Widera (WFB)
  34. Adrian ,,Siwy" Siwy (X-WING)
  35. Adam ,,Mayitbe" Uhl (X-WING) - Koordynator AoS
  36. Michał ,,Yonin” Prajs (SWD) – koordynator SWD
  37. Tomasz ,,Blackwrath” Wawrzyszko (INFINITY)
  38. Filip ,,Bili” Brzóska (WH40K)
  39. Marek ,,Marek B.” Bąk (WFB)